Drukowanie przy użyciu technologii termotransferowej to jedno najpopularniejszych rozwiązań przy produkcji koszulek z nadrukami. Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń, jednak warto wybierać te, które termotransfer uczynią niezawodnym, szybkim, a do tego pozwolą stworzyć unikalne projekty. Przekłada się to wprost na nasze zyski i opłacalność biznesu.

Drukarki OKI, zamiast skomplikowanego układu luster doprowadzających światło lasera na bęben światłoczuły, wykorzystują zawansowany i bardzo nowoczesny system diod LED. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujemy bardzo trwałe i bezawaryjne urządzenie, które posłuży przez długie lata. To jednak nie jedyna zaleta. Diody LED pozwalają znakomicie zmniejszyć rozmiar obudowy. W przypadku potrzeby wydruku materiałów w formacie A3, to taka drukarka nie zajmie więcej miejsca niż klasyczna, laserowa drukarka A4.

Termotransfer wiązał się przez wiele lat z problemem odpowiedniej kolorystyki wydruków. Przede wszystkim brakowało w nim koloru białego, przez co niemożliwe było uzyskanie niskich nakładów przy akceptowalnych cenach, jeśli taki kolor był wymagany przez klienta. OKI oferuje możliwość druku przy użyciu białego toneru. W ten sposób paleta dostępnych dla nas projektów znacząco rośnie, a opłacalnym staje się wydruk nawet pojedynczej sztuki.  Co ważne, proces drukowania i sam termotransfer wygląda tak samo, jak przy użyciu standardowych kolorów CMYK.

Jednak na tym możliwości drukarek OKI się nie kończą. Biały kolor to ogromne ułatwienie, jednak nasze wydruki możemy wzbogacić jeszcze bardziej używając neonowych tonerów. Dzięki nim termotransfer wchodzi na jeszcze wyższy poziom graficzny. Bez problemu uzyskamy wydruki o szerokim spektrum żywych kolorów, które z łatwością przeniesiemy na koszulki.  Do tego fluoroscencyjne tonery poszerzają możliwości kreatywne – zaprojektowanie koszulek, które świecą w promieniach UV staje się dziecinnie proste, a wydruki dostępne są od ręki.  W taki sposób nasze wydruki stają się OKI!


Kontakt dla mediów

Rekomendacje Klientów

zobacz dlaczego inni pracują z OKI