Niezależnie od wielkości organizacji, w której pracują, dyrektorzy IT mają możliwość zarządzania flotą urządzeń drukujących wykorzystując do tego rozwiązania software'owe.

Dynamicznie zmieniające się środowisko rozwiązań IT oraz rosnące wymagania biznesowe, teoretycznie powinny coraz bardziej komplikować pracę dyrektorów IT. Naprzeciw ich potrzebom i oczekiwaniom wychodzą jednak firmy specjalizujące się w druku i oferujące rozwiązania, które upraszczają nawet najbardziej wymagające procesy. Wystarczy zresztą szybki rzut oka na rozwiązania softwarowe OKI, by docenić ich elastyczność oraz liczbę oferowanych funkcjonalności.

Najnowsza wersja PrintSuperVision (v 4.0) to darmowa aplikacja sieciowa służąca do zdalnego monitorowania i zarządzania flotą urządzeń drukujących. Z poziomu przeglądarki internetowej pozwala nie tylko śledzić użycie sprzętu drukującego (liczbę drukowanych stron), ale nawet zamówić niezbędne materiały eksploatacyjne.  Aplikacja umożliwia także monitorowanie stanu poszczególnych urządzeń, a w razie konieczności wysyła powiadomienia pozwalające szybko zdiagnozować usterkę. Dla poszczególnych użytkowników możliwe jest także uruchomienie „modułu rozliczeniowego”, który pozwala rozliczać koszty i wysyłać ich zestawienia do pracowników, którzy najbardziej intensywnie wykorzystują urządzenia drukujące.

Elastyczność PrintSuperVision docenią profesjonaliści IT zarówno z dużych jak i małych organizacji. Rozwiązania softwarowe oferowane są w dwóch wersjach (Professional oraz Enterprise) dostosowanych do potrzeb zarówno sektora MSP, jak i największych organizacji, w których flota składa się z ponad tysiąca urządzeń drukujących. Oczywiście, wraz z rozwojem organizacji, możliwe jest płynne przejście w bardziej rozbudowaną wersję aplikacji.

Sama aplikacja jest całkowicie darmowa ponieważ wyznajemy zasadę, że zarządzanie flotą urządzeń drukujących powinno być łatwe i intuicyjne, ale i fair. Krótko mówiąc, drukowanie powinno być po prostu OKI.


Kontakt dla mediów

Rekomendacje Klientów

zobacz dlaczego inni pracują z OKI