Nowoczesne rozwiązania OKI dedykowane sektorowi transportu i logistyki pozwalają zwiększyć efektywność kosztową organizacji oraz płynnie przejść przez proces wdrażania innowacyjnych urządzeń. Co ważne, zyskujemy również pewność wydruku, który pojawia się niezawodnie na czas.

Wyzwania, przed którymi stoją przedstawiciele sektora transportu i logistyki, są łatwiejsze do pokonania, przy wykorzystaniu właściwych rozwiązań sprzętowych czy software’owych. OKI, jeden z liderów segmentu urządzeń drukujących oferuje najwyższej klasy sprzęt do szerokiego zastosowania – czy to w mobilnym druku etykiet, druku przemysłowym czy w druku etykiet RFID.  Jednak na rynku logistycznym ważna jest niezawodność. Tutaj warto wybrać takie rozwiązania, które stworzone zostały z myślą o wydajnej, ale przede wszystkim bezawaryjnej pracy przez długie lata. Dzięki zastosowaniu przez OKI systemu diod LED (w miejsce tradycyjnego lasera) udało się stworzyć wyjątkowo niezawodne urządzenia. Wyeliminowanie skomplikowanych mechanizmów znacząco podnosi pewność wydruku zawsze wtedy, kiedy jej potrzebujemy.

Co ważne, szeroka gama dostępnych urządzeń pozwala przejść migrację z mniej efektywnego, starszego sprzętu, na nowoczesne, tańsze w utrzymaniu urządzenia. Trzeba także podkreślić fakt, że OKI oferuje prawdopodobnie najprostszy model wdrożenia urządzeń. Potrafi on emulować zastane oprogramowanie i działa jako sprzęt „plug-and-play”. Można więc po prostu zacząć go używać bez konieczności integrowania go z wykorzystywanymi aplikacjami. Dzięki temu jakość oraz dostępność usług oferowanych przez organizację w żaden sposób nie ucierpi.  Łatwość skalowania systemu i dopasowania ich do potrzeb organizacji sprawia, że unikamy zbyt rozproszonych systemów, czy też systemów niedopasowanych do realnych potrzeb. To również bezpośrednio wpływa na pewność wydruku na czas i w odpowiednim miejscu.

OKI oferuje również rozszerzoną gwarancję na swoje urządzenia. Ich odbiorca otrzymuje więc nie tylko wyraźne zapewnienie o ich najwyższej jakości, ale także świadomość tego, że jego biznes będzie działał bez żadnych zakłóceń. Dzieje się tak, ponieważ wyznajemy zasadę, że nawet w najcięższych warunkach, wszystkie wydruki powinny być po prostu OKI.


Kontakt dla mediów

Rekomendacje Klientów

zobacz dlaczego inni pracują z OKI