Rodzime porzekadło mówi, że jemy oczami. A skoro tak jest, to każdy restaurator powinien zainteresować się unikatowymi rozwiązaniami, jakie oferują drukarki OKI.

Konkurencja na rynku jest obecnie bardzo duża, co widać między innymi w branży gastronomicznej. Wybór restauracji jest tak duży, że potrzeba czegoś wyjątkowego, aby przyciągnąć klienta. Można oczywiście przejść rewolucję albo czekać na chwilę, gdy wieści o świetnym lokalu rozejdą się pocztą pantoflową. Efekt osiągniemy jednak szybciej, gdy sięgniemy po kreatywność – sprawimy, że informacje o naszej kuchni będą tak kolorowe i apetyczne, jak serwowane z niej potrawy.

Taki efekt osiągniemy, gdy sięgniemy po unikatową drukarkę neonową OKI. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom drukarka potrafi  tworzyć wydruki, w których wykorzystywane są żywe, przyciągające spojrzenia neonowe kolory. Niezależnie od tego, czy drukujemy na jasnym czy ciemnym tle, fluorescencyjny efekt nie pozostawi nikogo obojętnym. W ten sposób jesteśmy w stanie stworzyć unikatowo wyglądające menu, bannery reklamowe, czy za pomocą foli transferowej przenieść neonowe elementy graficzne na stroje obsługi albo obrusy.  Możemy też zaskoczyć naszych klientów i przygotować wyjątkowo ciekawe graficznie zaproszenia na imprezy zamknięte. Co więcej, używając fluoroscencyjnego toneru możemy zapewnić klienta, że nie da się ich skopiować i podrobić.

Również przygotowanie kuponów promocyjnych staje się wyjątkowo proste i bezpieczne. Wiemy, że nikt nie nadużyje naszej promocji nieustannie kopiując ten sam kupon. Unikalna technologia, jaką posiada każda nowoczesna drukarka OKI daje nam zatem nie tylko możliwość przygotowania kreatywnych elementów menu, wystroju czy ubioru obsługi, ale także dba o nasze interesy. 

Technologia wydruków neonowych doskonale współgra z kolejną innowacją OKI, a mianowicie przezroczystym tonerem. Można go wykorzystać do kreowania unikatowego przekazu, który staje się widoczny w pełni dopiero w świetle ultrafioletowym.

Warto podkreślić, że drukarka OKI to sprzęt wyjątkowo trwały. Dzięki zastosowaniu diod LED, zamiast skomplikowanego układu lasera i luster, jest ona praktycznie bezawaryjna, co przekłada się na lata niezawodnej pracy. Dodatkowo, koszt wydruków nie jest wyższy, niż przy wykorzystaniu klasycznych drukarek laserowych.

Absolutnie nie zgadzamy się z tym, że rzeczywistość dookoła nas musi być szara i smutna. Wręcz przeciwnie. Powinna zachwycać kolorami.


Kontakt dla mediów

Rekomendacje Klientów

zobacz dlaczego inni pracują z OKI