Profesjonalna firma z potencjałem, z którą warto współpracować – taki mechanizm uruchamia się w głowie klientów, gdy widzą szeroką paletę spersonalizowanych gadżetów firmowych. Oto top 7 gadżetów, którymi można się wyróżnić dzięki nowoczesnym drukarkom OKI.

1. Specjalnie zaprojektowane koperty
Koperta firmowa to standard, ale designerska koperta, w nietypowym rozmiarze, dedykowana konkretnemu odbiorcy sprawia, że taka wydawałoby się zwykła rzecz, nabiera wartości. Trudniej niechlujnie otworzyć specjalnie zaprojektowaną kopertę z dedykowaną myślą specjalnie dla nas. Nie ma mowy, żeby wylądowała w koszu bez otwierania. Spersonalizowane koperty stają się ważne, a przekaz zawarty w środku ma znaczenie. Dlatego chcąc zwrócić oczy klientów w kierunku naszej firmy, koniecznie miejmy wśród gadżetów spersonalizowane koperty.
Takie możliwości daje drukarka Pro9431E firmy OKI. System umożliwia druk niewielkich kopert o rozmiarze 64 × 89 mm oraz dużych kopert w wymiarach 330 × 382 mm. Drukarka zapewnia ponadto możliwość druku w jednym lub wielu kolorach, zgodnie z artystycznym projektem, na różnorodnych powierzchniach. To, co gwarantuje zawsze to jakość wykonania. Poza tym umożliwia opłacalny druk, w krótkich seriach.

2. Neonowa porcelana
Kubki, filiżanki, talerzyki słowem firmowa zastawa jest jednym z najbardziej pożądanych firmowych gadżetów. Z drugiej strony trzeba się wyróżniać, aby klient, na którym nam zależy, codziennie rano zaczynał dzień od kubka naszej firmy. Pomocny będzie niebanalny projekt i neonowy druk, który umożliwia drukarka Pro6410 NeonColor. Pozwala ona firmom wykroczyć poza standardowe spektrum kolorów CMY. Zapewnia niezwykłe efekty na ciemnych i jasnych tłach. Daje argumenty, aby wygrywać w walce o klientów.

3. Wodoodporna podkładka na biurko
Chyba nie trzeba przekonywać, że to idealny gadżet do każdej firmy. Po pierwsze podkładka może być spersonalizowana, a po drugie jest praktyczna. Kreatywne wydruki umożliwia drukarka Pro9431, która oprócz druku na papierze wodoodpornym, pozwala na druk na folii i papierze transferowym.

4. Odzież zdobiona
Zwykłe logo na koszulce, choć wciąż powszechne, nie zapada tak łatwo w pamięć klientów. Dlatego trzeba im dać coś więcej np. T-shirt zdobiony według indywidualnego projektu, drukowany przy użyciu przełomowej drukarki z białym tonerem. Użycie wyrazistej bieli to przełom w branży dekoracyjnej i warto z tego skorzystać przy tworzeniu spersonalizowanego gadżetu. Do produkcji można użyć jednego z dwóch modeli drukarek Pro7411WT A4 z białym tonerem lub Pro8432WT A3 z białym tonerem.

5. Dziecięce gadżety
W ofercie firmowych gadżetów nie może zabraknąć tych skierowanych do dzieci. Rodzice z wielką radością obdarowują pociechy firmowymi kolorowankami, naklejkami, smyczami czy podkładkami pod talerz i kubek.
Im szersza oferta, tym większa szansa na produkcję gadżetów przy okazji eventów okolicznościowych takich jak Dzień Dziecka, święta, czy rodzinne imprezy firmowe. Tu doskonale sprawdzi się zarówno drukarka oferująca druk neonowy, jak i z białym tonerem.

6. Plakat

Plakaty przeżywają swój renesans. Są obecne w przestrzeni prywatnej i biurowej, a także miejskiej. Dlatego warto wpisywać się w trendy i mieć je w ofercie. Plakat, obok którego nie da się przejść obojętnie, musi przykuwać wzrok wzorem, kolorami lub materiałem wykonania. Także w tym przypadku doskonale sprawdzi się model drukarki Pro7411WT A4, Pro8432WT A3 lub Pro9431.

7. Eko design torba
Od dłuższego czasu torby są bezkonkurencyjne. Artystycznie zaprojektowane, w designerskim stylu są absolutnym firmowym must have! Jak więc wyróżnić się na tle konkurencji? Można zaprojektować kilka wersji kolorystycznych, przy zachowaniu wspólnego pierwiastka. Taki gadżet – pozwalający dać upust kreatywności – z pewnością zapewni drukarka Pro6410 NeonColor.

Spersonalizowane gadżety są wizytówką firmy i pozwalają zbudować jej markę. Sam pomysł jednak nie wystarczy, za sukces odpowiada jakościowa realizacja.

 


Kontakt dla mediów

Rekomendacje Klientów

zobacz dlaczego inni pracują z OKI