OKI na targach RemaDays 2019 pokaże urządzenia dedykowane rynkowi wydruków profesjonalnych i Graphic Arts – od wielkoformatowych ploterów eko-solwentowych z serii Color Painter: E-64s oraz M-64sLCIS, H3-104s, po mniejsze urządzenia wyposażone w zaawansowaną technologię białego tonera: Pro7411WT (format A4), Pro8432WT (format A3), Pro9541(A3+), Pro9542 z systemem do druku kopert oraz drukarkę do druku etykiet z białym tonerem Pro1050.

Urządzenia te będzie można zobaczyć na stoiskach partnerów OKI (Hala F): 

1. Amagraf – stoisko R16, OKI ColorPainter E-64s, M-64LCIS oraz drukarki OKI Pro9541 i OKI Pro9542

2. API.PL – stoisko R33, drukarka OKI Pro8432WT,

3. Design 4 Business – stoisko R5, drukarka OKI Pro8432WT;

4. Ekstreme  – stoisko N28, drukarka do etykiet OKI Pro1050OKI Pro8342WT

5. Integart- stoisko P15, drukarki OKI Pro7411WT oraz OKI Pro8432WT

6. Jetpol.pl – stoisko R8, Color Painter H3-104s oraz E64s w wersji do druku sublimacyjnego. 

Wielkoformatowe plotery serii ColorPainter

Ploter Color Painter H3-104s (2,6 metra szerokości zadruku) jest idealny do drukowania profesjonalnych grafik w dużych nakładach oraz do szerokiej gamy zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Charakteryzuje go duża szybkość, wysoka jakość obrazów i gęstość kolorów. Niskozapachowe, ekosolwentowe atramenty SX zapewniają wysoki poziom niezawodności, doskonałą jakość i gęstość obrazu oraz ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki temu doskonale nadają się do drukowania znaków i grafik. Co więcej tusze te są certyfikowane certyfikatem Green Guard Gold, który potwierdza, że wydruki bazujące na tuszu OKI SX mogą być bezpiecznie i z powodzeniem stosowane wewnątrz pomieszczeń oraz miejscach chociażby takich jak: szkoły, placówki służby zdrowia, instytucje publiczne lub inne miejsca użyteczności publicznej.

Szerokoformatowe eko-solwentowe plotery E-64s, M-64sLCIS z rodziny Color Painter spełniają najwyższe wymagania dotyczące druku przemysłowego i wydruku grafik na masową skalę, gwarantując przy tym wyjątkową jakość i wydajność. Urządzenie E-64s drukuje na powierzchni o rozmiarze do 64 cali, czyli nieco ponad 1,6 metra. M-64s wyposażony został w system o dużej pojemności tuszu - LCIS. Ploter zapewnia niezrównane odwzorowanie drukowanych szczegółów. M-64sLCIS jest wyposażona w 4,5-litrowy zbiornik z tuszem dla każdego koloru, dzięki czemu może w sposób ciągły produkować dużą ilość wydruków. Zapewniają one niezrównaną jakość wydruków wewnętrznych i zewnętrznych oraz bezpieczeństwo użytkownikom dzięki wykorzystaniu ekologicznych tuszy solwentowych.  Oba modele wyróżniają się dużą niezawodnością przy dużych nakładach pracy i stałą wysoką jakością, to również bardzo dobry stosunek ceny do jakości oraz bardzo szeroka gama nośników możliwych do zadruku.

Drukarki graficzne z Serii Pro z białym tonerem

OKI pokaże 4 i 5 – tonerowe drukarki : Pro7411WT (format A4), Pro8432WT (format A3), Pro9541(A3+), a także urządzenie Pro9542 z systemem do druku na kopertach.

Pro8432WT idealnie sprawdza się w przypadku potrzeby drukowania na żądanie,  m.in. materiałów promocyjnych, gadżetów dekoracji, a także innych zastosowań termotransferowych. Drukuje na papierze w formatach od A6 do A3 i gramaturze do 256 g/m² z wykorzystaniem białego tonera, zapewniając nawet najmniejszym drukarniom możliwości druku w najwyższej jakości. Oferuje wysoką funkcjonalność i wydajność, która została zwiększona dzięki dwóm dodatkowym kartridżom z białym tonerem w zestawie, pozwalającym na wydruk 13 000 białych stron. Wielopoziomowa technologii ProQ, toner Microfine High Definition w połączeniu z technologią LED gwarantują wyraziste, ostre wydruki. To idealny model dla drukarni, agencji kreatywnych i innych firm, które na poważnie myślą o najwyższej jakości wydruku na szerokiej gamie nośników: od odzieży, po gadżety i elementy komunikacji wizualnej.

Pro7411WT oferuje możliwość drukowania z wykorzystaniem czterech kolorów (CMY oraz białym) na papierze o gramaturze do 250g/m2, a także efektywny druk w szerokim zakresie zastosowań i na dużej gamie nośników do A4, w tym również druk banerów o długości maksymalnie 1320 mm. Szybkość druku w kolorze to 34 str./min.

Modele drukarek Pro9541 i Pro9542 łączą w sobie technologię wysokiej rozdzielczości cyfrowego druku LED z wielokrotnie nagradzaną technologią 5 – tonerowego druku (CMYK + 1), pozwalając na użycie koloru białego w zadruku, poddruku lub koloru przezroczystego- nabłyszczającego. Oferując przy tym niedrogie i wydajne wydruki, tradycyjnie osiągane tylko przez drogie urządzenia produkcyjne. Wysoka rozdzielczość - 1200 x 1200 dpi, szybkość druku 50 str./min. i nieporównywalna możliwość wyboru szerokiej gamy barwionych w masie nośników o maksymalnej gramaturze sięgającej 360 g/m2 oraz długości 1300mm, sprawiają, że urządzenia te to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, dla których ważne jest drukowanie materiałów graficznych lub imponującej i spersonalizowanej papateri na żądanie oraz które wymagają doskonałej jakości wydruków dla niskonakładowego druku.

Pro1050 - czyli zupełnie nowe możliwości w druku etykiet

Drukarka etykiet Pro1050 w wersji 5-kolorowej: CMYK+W  - z dodatkowym kolorem białym. To zupełnie nowy poziom kreatywności i elastyczności w wąskowstęgowej produkcji etykiet na różnorodnych nośnikach - od papierów powlekanych, niepowlekanych i z teksturą, poprzez media na bazie PE, PP czy PET, po białe, transparentne lub kolorowe podłoża, w tym również takie, z którymi nie radzi sobie popularna technologia atramentowa.


Kontakt dla mediów

Rekomendacje Klientów

zobacz dlaczego inni pracują z OKI