OKI zaprasza na bezpłatne warsztaty druku CMYK + 1, które odbędą się 23 maja (czwartek) w Gdańskim Hotelu Scandic, w ramach których uczestnicy będą mogli zobaczyć możliwości pięciotonerowych drukarek OKI z serii Pro9000 z białym lub przezroczystym tonerem. Wstęp wolny.

Warsztaty druku CMYK + 1 do kolejna odsłona praktycznych szkoleń i pokazów kreatywnego podejścia do wielokrotnie nagradzanej technologii białego tonera od OKI. Eksperci OKI prezentują jak drukować na wielu różnych, zarówno typowych i nietypowych nośnikach, od małych niepowtarzalnych wizytówek, niesztampowych zaproszeń, poprzez koperty, nietypowe nośniki, aż po banery o długości 1,3m.

Wydruki kolorowych grafik na ciemnych podłożach i papierach barwionych w masie, druk z wykorzystaniem koloru białego lub tonera przezroczystego, ekskluzywny druk w wysokiej jakości na czarnych kopertach – to tylko niektóre przykłady tego jak wykorzystać opcję pięciu tonerów od OKI – CMYK + toner biały lub przezroczysty.

Uczestnicy będą też mieli możliwość własnoręcznego przetestowania możliwości urządzeń graficznych OKI z białym lub przezroczystym tonerem: Pro9541, Pro9542 i Pro9542 z systemem druku na kopertach. Wstęp na warsztaty jest wolny, po wcześniejszym potwierdzeniu udziału w warsztatach (email: [email protected] lub telefonicznie Krzysztof Nakielski, tel. 22 44 86 500). Warsztaty są bezpłatne.

KIEDY: 23 maja (czwartek) 2019 roku, w godzinach: 10:00-16:00

GDZIE: Hotel Scandic w Gdańsku, ul. Podwale Grodzkie 9

 

 


Kontakt dla mediów

Rekomendacje Klientów

zobacz dlaczego inni pracują z OKI