Drukarka Oki C844 dnW zdobyła pierwsze miejsce w konkursie „Złote Innowacje Retail” w kategorii „Rozwiązania wspierające handel” oraz tytuł „Innowacja handlu 2019” podczas tegorocznej edycji targów RetailShow, które odbyły się na początku grudnia 2019 r.

Jak już wspominaliśmy na naszych łamach, niedawno Oki wprowadziło do sprzedaży nowe modele drukarek formatu A3 z serii C800. Trzy konstrukcje: C824, C834 oraz C844 to nie tylko kolejny etap w ewolucji sprzętu z tej serii. Zastosowano w nich kilka całkiem innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, które mają bardzo duży wpływ na wzrost jakości wydruków. To, co jest wizytówką sprzętu, to ultrakompaktowość – urządzenie, które wymaga zaledwie ćwierć metra kwadratowego oferuje wydruki w każdym przydatnym formacie do A3 oraz możliwość tworzenia bannerów o szerokości A3 i długości 1,3 m. Seria C800 to drukarka-partner w biznesie detalicznym.

Hasło to brzmi jak frazes, ale najlepszym dowodem na prawdziwość tej tezy są nagrody, które zostały przyznane drukarce przez dwie organizacje będące autorytetami na rynku handlu detalicznego. W tegorocznej edycji konkursu „Złote Innowacje FMCG & Retail” ,pierwsze miejsce w kategorii „Rozwiązania wspierające handel” dla referencyjnego modelu Oki z tej serii czyli C844 dnW w praktyce oznacza właśnie, że urządzenie jest partnerem, który aktywnie wspomaga biznes. Warto zaznaczyć, że konkurencja była bardzo duża. Do konkursu zgłoszonych zostało ponad 220 innowacyjnych produktów w kategoriach FMCG i ponad 40 innowacyjnych produktów i rozwiązań dla handlu w kategoriach Retail.  Organizatorem konkursu Złote Innowacje FMCG & Retail 2019 jest Fischer Trading Group. Firma od 2006 r. wydaje pismo „Hurt & Detal” – miesięcznik prasy handlowej, poruszający tematykę handlu oraz produktów rynku FMCG. ,,Złote Innowacje FMCG & Retail” to największy Konkurs Konsumencki i zarazem pierwsze wydarzenie na polskim rynku, które w sposób kompleksowy podchodzi do innowacyjności w sektorze FMCG i Retailu. W badaniu internetowym przeprowadzonym przez firmę Territory Influence o wyborze laureatów zadecydowali Konsumenci oraz Kapitula Konkursu.

Drukarka Oki C844 dnW została po raz drugi wyróżniona i doceniona przez branżę detaliczną na targach RetailShow. W kategorii „Drukarki, skanery, kolektory, POS” urządzenie zdobyło tytuł ,,Innowacja Handlu 2019” przyzwany najlepszym rozwiązaniom dedykowanym branży retail. Wyróżnione urządzenia są wyłaniane w ramach konkursu ,,Innowacja Handlu” w czasie targów. Drukarka została doceniona m.in. za wszechstronne możliwości drukowania oznakowań sklepowych jak i innych materiałów promocyjno-marketingowych w wysokiej jakości, na szerokim spektrum nośników i to na miejscu w punkcie handlowym, we własnym zakresie.

 


Kontakt dla mediów

Rekomendacje Klientów

zobacz dlaczego inni pracują z OKI