Podczas tegorocznej edycji targów RemaDays bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się urządzenie Oki Pro 9541 – niemożliwe wręcz do przecenienia narzędzie w służbie marketingu i reklamy współczesnej firmy chyba każdego typu.

Historia kołem się toczy – to stare przysłowie potwierdziło się i to podwójnie na targach RemaDays 2020. Po pierwsze, przysłowie sprawdziło się w kwestii popularności targów. Taka formuła docierania do użytkowników była popularna przez dekady, zaś w ciągu ostatnich lat zaczęła zanikać wypierana przez inne formy kontaktu wykreowane w sieci. Jednak targi RemaDays w tym roku cieszyły się bardzo dużym powodzeniem. Dość powiedzieć, że katalog targowy miał 270 stron i zawierał w indeks brandów, w którym znajdowało się niemal 1,6 tys. pozycji. Czy popularność RemaDays jest precedensem w dzisiejszym świecie zdominowanym przez Internet, czy zjawiskiem, które oznacza, że jednak tradycyjna forma kontaktu producentów z odbiorcami, jaką są targi odżywa? Na to pytanie odpowiedzieć nie sposób, ale może być tak, że targi reklamy i druku są wyjątkiem i zawsze będą popularne. Dlaczego? To chyba jasne – prezentuje się tu najnowsze rozwiązania druku na coraz bardziej różnorodnych nośnikach i w takiej jakości, że aby uwierzyć, jedynym sposobem jest… zobaczyć.

Najlepszym przykładem produktu, którego wydruki trzeba zobaczyć, by uwierzyć, że są możliwe do uzyskania, jest Oki Pro 9541. Tu mamy drugi dowód na to, że historia kołem się toczy. Bardzo dawno temu jedna drukarka w biurze służyła do wszystkiego. Potem nastały czasy, w których okazało się, że to, co jest do wszystkiego jest do niczego. Teraz w przypadku rozwiązań graficznych, dla reklamy i marketingu wystarczy jedno urządzenie do wszystkiego. Z Oki Pro 9541 lub 9542 można drukować na foliach służących do termotransferu by następnie przenosić te wydruku na wszelkiego rodzaju tekstylia: od koszulek, przez każdego typu ubranie bawełniane i sztuczne (jak np. poliester) po odzież roboczą. To jednak dopiero początek możliwości urządzenia, za pomocą którego można wykonywać nadruki na przeróżne powierzchnie twarde takie jak metal, szkło, ceramika czy nawet drewno. Prezentowana na stoiskach partnerów Oki drukarka Oki Pro 9541 wt przyciągała wzrok zwiedzających pokazując swoje możliwości przy użyciu tak szerokiej gamy mediów. Z kolei na stoisku samego producenta, Oki Pro 9541 robiła bardzo duże wrażenie drukując różnego typu kartek okolicznościowych, zaproszeń, papeterii, jak również na torbach śniadaniowych, torbach z logo sklepu, opakowaniach na kawę, restauracyjnych menu itd. Nośnikami były tu, obok tradycyjnych papierowych, nietypowe materiały takie jak papiery barwione w masie, nośniki syntetyczne, papiery metalizowane w tym tzw. chromoluxy. To wszystko jest możliwe dzięki zastosowaniu druku termotransferowego CMYK i dodatkowemu piątemu, białemu lub błyszczącemu przeźroczystemu kolorowi. Druk może być wykonywany na formatach od A6 do SPRA3 i banerów o długości do 1,3 m. W przypadku nośników papierowych maksymalna gramatura wynosi aż 360 g/m2. W elastycznej obsłudze szerokiej gamy nośników pomaga uniwersalny podajnik o pojemności do 300 arkuszy.

Oki Pro 9541 zapewnia druk klasy produkcyjnej, czyli trwały, w najwyższej jakości i dużych ilościach. Dlatego jest ona pożądana zarówno przez przedsiębiorstwa potrzebujące urządzenia drukującego na potrzeby własne, jak też firm graficznych i reklamowych. Nie ma bowiem innego rozwiązania, które byłoby dla Oki Pro 9541 konkurencyjne pod względem cen y i funkcjonalności.


Kontakt dla mediów

Rekomendacje Klientów

zobacz dlaczego inni pracują z OKI