Prawdopodobnie w wielu przypadkach, po zakończonej epidemii i powrocie do swojego biurka, praca będzie wyglądała inaczej niż wcześniej. Na pewno będzie wyglądała inaczej z nowym urządzeniem wielofunkcyjnym OKI MC 883.

W okresie pandemii, gdy większość firm pozostaje zamknięta, a pracownicy wykonują swoje obowiązki zdalnie, sprzęt drukujący przeznaczony dla większych grup roboczych nie cieszy się takim popytem, jak zwykle. Jednak resellerzy i integratorzy powinni trzymać rękę na pulsie i już dziś mieć w ofercie takie rozwiązania. Bo zapotrzebowania na takie konstrukcje nie da się zatrzymać, tak jak nie da się zatrzymać strumienia w dłoni. Im dłużej popyt będzie wstrzymywany, z tym większą siłą nastąpi. Stanie się tak nie tylko dlatego, że – jak w przypadku strumienia – popyt będzie stopniowo narastał sam z siebie. To jasne – jeśli jedna firma miała kupić drukarkę w lutym, druga w marcu a trzecia w kwietniu, to znaczy, że w maju zostaną kupione trzy. Do tego należy pamiętać, że katalizatorem w decyzji o zakupu nowego sprzętu może być jego atrakcyjność. Dostawcy oferują coraz nowsze i lepsze rozwiązania – drukarki są coraz bardziej funkcjonalne, a jednocześnie bardziej przyjazne w obsłudze, oferują coraz większą wydajność i jakość, a przy tym są coraz szybsze i energooszczędne. Oki jako producent drukarek wyposażonych w głowice LED jest zawsze przed konkurencją, gdy mowa o bezawaryjności, łatwości obsługi czy innych cechach, które są coraz bardziej w cenie, jak energooszczędność czy małe wymiary urządzenia.

Doskonałym przykładem takiego rozwiązania jest OKI MC883, które niedawno miało swoją premierę i z pewnością będzie się cieszyło szybko rosnącą popularnością wśród większych i bardziej wymagających grup roboczych. MC883 to bardzo szybkie MFP wyposażone w wydajne materiały eksploatacyjne. Drukuje nie tylko w formatach od A3 do A6, ale również banery o długości 1,3 m. Przy zastosowaniu wszystkich dodatkowych pojemników maksymalna pojemność urządzenia przekracza 2 tys. arkuszy. Więcej na temat funkcjonalności OKI MC883 napiszemy wkrótce, bo nie sposób opisać jej zalety w jednym felietonie. Gdyby spróbować scharakteryzować to urządzenie jednym zdaniem, to należy podkreślić, że jest dowodem na nieprawdziwość powiedzenia, że to, co jest do wszystkiego, jest do niczego. MC883 łączy w sobie wiele urządzeń, a personalizowany interfejs użytkownika pozwala dodatkowo sprofilować drukarkę do pracy w różnych środowiskach.

Dlatego sprzedawcy nie powinni zapominać o sprzęcie drukującym, który jest przeznaczony dla średnich i większych grup roboczych, bo zwiększony popyt na takie rozwiązania jest tylko kwestią czasu.


Kontakt dla mediów

Rekomendacje Klientów

zobacz dlaczego inni pracują z OKI