Najnowsza drukarka wielofunkcyjna Oki formatu A3 dla większych i wymagających grup roboczych, czyli MC883 jest idealna do zastosowań medycznych. Również w biurach projektowych i pracowniach architektonicznych najlepiej sprawdzi się rozwiązanie MC883. Natomiast firmy o profilu budowlanym z pewnością docenią zalety Oki MC833. Z kolei firmy świadczące specjalistyczne usługi…

Eksperci ze stażem idącym w dekady pamiętają z pewnością czasy, gdy jeden typ drukarki z powodzeniem sprawdzał się w firmie o każdym profilu. W tamtych czasach specjalizacja dotycząca sprzętu związanego z obiegiem dokumentów papierowych mogła polegać jedynie na tym, że drukowanie, faksowanie czy kopiowanie wymagało osobnych urządzeń. Ewolucja w tym segmencie rynku związana była z pewnym paradoksem. Z jednej strony sprzęt stawał się coraz bardziej uniwersalny, bo wszystkie wspomniane funkcje mogło realizować jedno urządzenie. Jednocześnie jednak następowała specjalizacja i nic dziwnego. Inne potrzeby w zakresie druku ma kancelaria prawna, inne firma handlowa, jeszcze inne placówka medyczna. Skala zapotrzebowania na rozwiązania o różnych profilach rosła, co pozwalało producentom projektować specjalistyczny sprzęt bez ryzyka, że zostanie doceniony przez nielicznych. Taka ewolucja nie powinna dziwić, bo – według powszechnej opinii – to, co jest do wszystkiego, zwykle jest do niczego.

Również w ofercie Oki znajdują się drukarki specjalistyczne, jednak najnowsza oferta producenta idzie pod prąd wspomnianej tendencji. Oki MC883, to drukarka wielofunkcyjna formatu A3, która jest przeznaczona dla większych i wymagających grup roboczych. Zastosowane w nim rozwiązania sprzętowe oraz programowe pozwalają na to, by MC883 była obiektem pożądania w praktycznie każdej branży. Środowisko medyczne doceni urządzenie za małe wymiary i zabezpieczenia, które zapewniają bezpieczeństwo danych pacjentów w całym procesie obiegu dokumentacji medycznej. W biurze firmy budowlanej MC883 wydrukuje wszystko – od identyfikatorów na plac budowy, po projekty i certyfikaty bezpieczeństwa. Funkcja bezpiecznego skanowania, przechowywania, wysyłania dokumentów są w urządzeniu na tak wysokim poziomie, że sprawdzi się ono w kancelariach prawnych czy firmach adwokackich. O tym, jak we współczesnym handlu detalicznym przydatna jest funkcja druku materiałów marketingowych i reklamowych, w tym banerów chyba nikogo przekonywać nie trzeba. To tylko przykłady funkcjonalności, jakimi może się pochwalić najnowsze urządzenie drukujące Oki MC883.

Baronowa Rotschildowa mawiała, że produkcja wina jest prosta, tylko pierwszych 200 lat jest trudnych. Podobnie jest w przypadku Oki MC883 – to nic trudnego stworzyć urządzenie, które sprawdzi się w różnych środowiskach. Wystarczy, że będzie drukować i kopiować z dużą szybkością, tanio i w doskonałej jakości na szerokiej gamie nośników. Wówczas zostaje już tylko połączenie sprzętu z personalizowanym interfejsem wyposażonym w konfigurowalny duży ekran dotykowy i bezproblemowa integracja z obiegiem zadań. W tym ostatnim pomaga zestaw oprogramowania – SENDYS Explorer, ABBYY FineReader, smartPrintSuperVision, oraz rozwiązania z zakresu druku mobilnego zwiększające funkcjonalność i kontrolę.

To proste. O ile ma się za sobą pół wieku doświadczeń na rynku druku biznesowego, a tym ponad cztery dekady z unikatowym rozwiązaniem procesu druku w postaci technologii LED.


Kontakt dla mediów

Rekomendacje Klientów

zobacz dlaczego inni pracują z OKI